ספסלים ללובי

ספסלי לובי מעוצבים

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור בהקדם...

מבחר ספסלי לובי מעוצבים

ספסלי לובי

ספסלי לוביספסלים ללובי , ספסלים הם דבר מאוד שימושי וניתן למצוא אותם במקומות פרטיים כמו גם במרחב הציבורי. ספסלי לובי תוכלו למצוא בבנינים ,בתי מלון, מבנים שונים ובכל מקום נצרך, הם מאפשרים לעוברי האורח לשבת ולנוח וליהנות מהסביבה.

אלו יכולים להיות אנשים מבוגרים שרוצים לנוח בפינה מוצלת, אנשים שרוצים לנשום קצת אוויר בהפסקת הצהריים שלהם או סתם מישהו שיושב ומחכה לחבר. ספסלי לובי לשמש בתור ספסלי המתנה במקומות ציבוריים ומשרדים ממשלתיים שם לעתים צריך לחכות הרבה, בעזרת הספסלים ניתן לעשות זאת בנוחות רבה. אין ספק שספסלים הם דבר חשוב ושימושי. אבל אם כבר ספסלים, בואו נעשה את זה בדרך שלנו.

ספסלי עץ מעוצבים

ספסלי הלובי שלנו הם שונים ומיוחדים מבחינה עיצובית; הם עשויים מחומרים איכותיים והם בנויים בהתאמה אישית לצרכים שלכם.״אל גליל״ מתמחים בעיצוב עבודות של עץ וברזל, זוהי האמנות שלנו. אנו בונים מבחר מוצרים בהתאמה אישית לבית, לגן ולמרחב הציבורי.

ספסלי לובי ניתן לצבוע במבחר צבעים על מנת ליצור התאמה עיצובית לסביבה שבה הם ממוקמים.

ספסלי לובי במבחר דגמים

אנו יכולים לבנות כל ספסל שתוכלו לדמיין תוך כדי שילוב של עץ וברזל.

אנו בונים ספסלי לובי המתאימים לשימוש פנימי וחיצוני, בכל גודל ובכל עיצוב.

אצלנו תוכלו להזמין ספסלים עם או בלי משענת ואפילו ספסלים דו כיווניים. כאשר אנו מעצבים ובונים ספסלים אנו שמים דגש על נוחות, עמידות החומרים, ספסלים ללובי התקציב והצרכים של הלקוח.

אם יש לכם בנין  עם לובי מומלץ מאוד להתקין ספסל ליד המעלית, אחד או שניים יכולים להספיק, זה תלוי במרחב העומד לרשותכם.

הספסל ישדרג את הלובי שלכם, גם כתוספת עיצובית אך גם כדבר פרקטי המאפשר לכם, לבני המשפחה ולאורחים לשבת בנוחות וליהנות בזמן שמחכים למעלית או סתם יושבים למטה.

אם אין לכם חצר עדין תוכלו ליהנות מיופיים ונוחיותם של הספסלים, תוכלו להתקין ספסלים במרפסת ואפילו בגג.ספסלים מעוצבים בהזמנה אישית הם תמיד ברמה אחת מעל המוצרים המוכנים, הם פשוט מותאמים לצרכים ולציפיות שלכם בצורה האופטימלית אשר תיתן לכם הכי הרבה ערך.

כך יהיה לכם ספסל מעוצב אשר מאפשר לכם לנוח ולהסתכל על הנוף שמסביב, פשוט אידאלי בשביל הלובי של הבנין.

ולא רק בתים פרטיים ובנינים נהנים מספסלים, אלו מתאימים מאוד למרחב הציבורי וניתן להתקינם במרכזי קניות, בתי חולים, שדות תעופה, בתי ספר ומוסדות חינוך, מוסדות תרבות ומרכזי הערים.

ספסלים נותנים פתרון נוח לציבור וגם משדרגים את המראה העיצובי של המקום והסביבה.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר העיצובים והתמונות באתר האינטרנט שלנו.

ספסלים הם עבודת האמנות שלנו ואם תרצו נשמח לעצב ולבנות עבורכם ספסלים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

עבודות אומן בעץ , מלונה לכלב , בית עץ לילדיםעיצוב גרפיבניית אתרים

Related Posts