מבחר גדול של עיצובים לדלת – דלתות מעוצבות מיוחדות 

דלתות
דלתות בבית הם אלמנט חשוב מאוד אם מדובר בדלת הכניסה, חשוב מאוד לתת את הדעת על הבטיחות שבה.

וגם על העיצוב, שיתמזג עם העיצוב בבית.

גם כשמדברים על דלתות לחדר שינה או לחדר ילדים חשוב להתאים את הדלת לפונקציות האישיות שלכם.

דלתות זכוכית למשל לא יתאימו לדלתות כניסה של בית, מה שיכול להתאים מאוד לדלתות בבתי עסק. בדלתות הזכוכית יש ככ הרבה סוגים שכדאי לבחור בקפדנות את הדלת המוצלחת ביותר, שכן לא פעם קרה והדלת זכוכית התנפצה לרסיסים, בגלל סגירה לא נכונה או מגע חריג.

דלתות של ארונות מטבח ושאר הריהוט נעשות מעץ שגם אותו כדאי לבחור בהתאם לצרכים ולאופי המקום.

כאשר אנשים משפצים את ביתם שיפוץ כולל, בשלב כזה או אחר הם יחליפו את דלתות הבית.

לא מדובר בעבודה כלאחר יד, גם לא מדובר בפרט קטן שאפשר לחשוב עליו אחרי שמסיימים את כל השיפוץ.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ אחראי, שעשוי כהלכה, החלפת הדלתות תעשה כחלק בלתי נפרד מן השיפוץ כולו.

ההחלטה איזה דלתות להתקין בבית היא החלטה חשובה. לדלתות יש שימושים רבים מאוד – הן מגנות על הבית מפני פורצים (דלתות הכניסה), הן שומרות על הבית מפני חדירה של אבק ושל חרקים (דלתות המרפסתת ודלתות רשת), הן מעולות כגורם המסתיר דברים שאינכם מעוניינים שיהיו מוצגים לעיני כל (כמו דלתות הארונות או דלת הכניסה למטבח מהסלון), וחשוב מכל הם מעניקים לכם תחושת פרטיות (כמו דלתות חדרי השירותים ודלתות חדרי השינה).

לכל סוג שונה של דלת יש ייעוד שונה ולכן גם עיצוב שונה וצורת בניה שונה.

לכן, כשאתם בוחנים דלתות בשוק הדלתות בישראל, אל תתייחסו רק למראה הכללי של הדלת ולמחירה הסופי, בחנו גם את מידת החוזק שלה, החומרים שמהם היא עשויה, מידת העמידות שלה בפני פגעי מזג אוויר או חוזק המנעול שלה מאמצעי עבודה של פורצים למיניהם.

ישנם סוגים רבים ושונים של דלתות.

דלתות פנים לחדרים הפנימיים של הבית הן הנפוצות ביותר, דלתות אלה משמשות כחץ אסתטי בין אזורים מסוימים בחלל הפנימי של הבית ולכן חשובה יותר הצורה החיצונית שלהן מאשר מידת החוזק הבטיחותי שלהן, לעומתן בדלתות כניסה לבתים חשובה הן מידת הביטחון והחוזק והן העיצוב האסטתי בדיוק באותה המידה.

חשוב להתאים את דלתות הבית לתנאי מזג האוויר השוררים באיזור המחייה שלכם.

כך למשל, במדינות חמות מאוד או אפילו בשכונות שבהן אור השמש הוא חזק במיוחד בגלל מיקום השכונה, עדיף שלא להתקין דלתות מתכת משום שאז הן מתחממות מהר מאוד, להבדיל במדינות בעלות לחות גבוהה וגשם תמידי, עדיף שלא להתקין דלתות עץ הדורשות עבודת תחזוקה רבה.

דלתות הן מוצר זמין מאוד, אפשר לרכוש דלתות שיוצרו במפעל כחלק מדגם בסדרת עיצובים רגילה או אפילו דלתות בהזמנה אישית לפי טעמכם האישי ובהתאם לחומרים שתדרשו מהיצרן.

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות מעץ או ברזל , שילוב של החומרים ביחד, תנו לנו לעצב לכם דלת מהסרטים…

לפרטים צרו קשר

דלתות מעוצבות