בדומה למקומות אחרים בעולם, גם בישראל קיימת מגמה של שימוש בחומרי גלם טבעיים ליצירת מבני עץ שונים. כך, ניתן למצוא סוגים שונים של מבני עץ בכל רחבי הארץ, המשמשים לדברים רבים ומגוונים. זוהי בחירה אידיאלית מכיוון שעלויות הבניה והייצור הן נוחות יותר והן משום שמדובר בחומר גלם ירוק וידידותי לאדם ולסביבה.

מבני עץ לכל מטרה

אילו סוגים שונים של מבנים פופולריים מעץ קיימים? בין היתר:

  • משרדים – משרדים מעץ מתאימים מאוד לבעלי מקצועות חופשיים, לכאלה שרוצים מבנה של משרד צמוד לבית (בגינה) או אפילו על גג של מבנה קיים. גם קליניקות מעץ לפיזיותרפיסטים, רופאים, מרפאים בעיסוק וכיוצא באלה הם נפוצים מאוד.
  • בתי עץ למשחק – קיימים מבנים מסוג זה בגדלים שונים, עם התאמה הן לגינות ציבוריות ופרטיות והן לשימוש פנים ביתי. לילדים ולמבוגרים.
  • צימרים מעץ – הקמה מהירה, מחיר נוח וסגנון מיוחד, זוהי חלופה מעולה להקמת יחידה פרטית.
  • תוספות בנייה – מבני עץ אידיאליים גם כתוספת בניה, סגירת מרפסת, הקמת מחיצות וקירות במבנים קיימים.
  • בנייה ממכולות – משרדים, בתים פרטיים, קליניקות ויחידות דיור. בנייה ירוקה אשר מוקמת ממכולות.

כאשר רוצים ליהנות מאזור מושלם לאחסון, אזור שמתאים להתקנה לצרכים פרטיים או עסקיים, מחסנים מעץ יכולים להיות פתרון מושלם. זהו הפתרון שמשלב בתוכו גם מראה יפה ונעים לעין וגם פרקטיות למשתמש.

קל לשמור על הסדר

כאשר מתקינים מחסנים מעץ, קל מאוד לשמור על סביבה מסודרת, נקיה ובטוחה יותר. בין אם המחסן מיועד לגינה הפרטית, בין אם הוא מיועד לעסק קטן ובין אם מיועד לסדנא או לקליניקה ואף למסעדה, התרומה שלו ניכרת באופן ברור ומיידי.

במחסנים מעץ ניתן לאחסן למשל אופניים, ציוד ספורט וכושר, מוצרי גינון וכלי עבודה. במחסן איכותי ניתן לשמור בקלות ריהוט גינה, שולחנות וכסאות של מסעדה או בית עסק, חומרי גלם יבשים סדנה או משרד ועוד. בכל מקום שבו מתקינים מחסני עץ יפים, מקבלים לא רק אזור נקי ומסודר אלא גם שומרים על הציוד ומונעים קלקול והרס. בנוסף, קל למצוא כל דבר שמחפשים ומונעים אי סדר ואי נוחות שנובעים מפריטים שונים המפוזרים במקומות שונים.