עבודות עץ איכותיות

עבודות עץ, העץ היה מאז ומעולם אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והחשובים ביותר בעולם. בניגוד לישראל בה ענף הבנייה רובו ככולו עוסק בבניית אבן במדינות רבות אחרות עשויים בתי המגורים עץ, ארה"ב למשל, ארצות סקנדינביה ואחרות.

בכל אשר תפנו תתקלו סביבכם לא פעם במגוון עבודות מעץ שונות, סטנדרטיות וייחודיות. למעשה תכולת הבית הפרטי שלכם מכיל לא מעט עבודות מעץ, גם הסביבה הקרובה, מקום העבודה, חצרות המשחקים של ילדינו ועוד.

ישנן לא מעט חברות המציעות שירותי עבודות עץ, חלקם מחזיקות בנגריה עצמאית וחלקן פועלות כיבואני קיטים שונים מעץ להרכבה עצמית, מתווכי עסקאות עץ ועוד. אנחנו באל גליל עיצוב העץ עוסקים בעיקר בבניה ובפיתוח של עבודות מעץ מכל הסוגים ובכל היקף.

עבודות מעץ חיצוניות ופנימיות

אנו בוודלנד אל גליל עיצוב העץ מבצעים עבודות מעץ במרחבים פתוחים, חצרות בתים פרטיים, מוסדות חינוך או בתי עסק שונים. הפרויקטים כוללים הרכבת פרגולות, בניית דקים מעץ, התקנת גדרות, בניית צימרים או חיפויי עץ ופרקטים לצימרים ובתי הארחה, התקנת מערכות רעפים, התקנת שערי עץ ועוד.

כמו כן אנו מבצעים פרויקטים מיוחדים כמו למשל בניית מחסני עץ או בתי עץ לבקשת הלקוח. אנו מאפשרים ללקוח להיות חלק מתהליך הבנייה כולו בבחירת סוג וצבע העץ, מידותיו של בית העץ ועוד.

קצת עלינו

וודלנד אל גליל בניה ועיצוב בעץ הינה חברה בעלת שם העוסקת בקשת עבודות עץ רחבה. אנו מאמינים בשירות ללא דופי, סבלנות, אמינות ויצירתיות. אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ולא מתפשרים על מקצועיות ואיכות באף שלב ושואפים תמיד לרמת הביצוע הגבוהה ביותר.

בכל פרוייקט מנהל עבודה שתפקידו לוודא כי העבודה נעשית בצורה מוקפדת ורצינית, תחת כללי הבטיחות ותוך עמידה בלוח הזמנים.

וודלנד אל גליל בניה ועיצוב בעץ, עומדים לרשותכם בכל עת

אנחנו בחברת עיצוב העץ מאמינים בדאגה לפרטים הקטנים, זה היה ויהיה תמיד המוטו שלנו, כל פרוייקט קטן כגדול חשובים לנו בדיוק באותה מידה ואנו מקפידים על איכות הביצוע בכל אחד משלבי העבודה ועד לגימור מושלם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לטלפון מספר 04-858-2090, אנו נזמין אתכם לכוס קפה ושיחה מלב אל לב בה תוכלו לספר לנו על עבודות העץ להן אתם זקוקים ואנחנו נעניק לכם מניסיוננו הרב את העצות והתוכניות הטובות ביותר עבורכם.

למעוניינים ניתן לפנות אלינו גם באמצעות טופס יצירת קשר, השאירו את הפרטים שלכם, כולל שם ומספר טלפון ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.